KONST / Litografier / Färglitografi 16034217
nr 1603 4217
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Roddare. Signerad, numrerad 185/360. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 74x84 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:35:42
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)